مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم خوش نسب
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
۱۴۰۱/۰۲/۱۲

تبریک روز معلم توسط مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری

تبریک روز معلم توسط مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری 

🔷️تبریک روز معلم توسط مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری

خداوند، موهبت تعلیم را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد.

رمز جاودانگی هر تمدنی را باید در میزان بسط آگاهی و علم در میان مردمان آن جامعه جستجو نمود و قضاوت در خصوص نقش‌آفرینی ممتاز انسان‌ها در هر عصر و زمان را با ارزیابی میزان رواج اندیشه و دانش در میان آنان سنجید. با چنین نگاهی به جامعه بشری،به مقام والای انسان‌هایی پی می‌بریم که عمر خود را صرف علم‌آموزی،آگاهی‌بخشی، معرفت‌شناسی و تلاش در جهت ارتقا سطح بینش و دیدگاه فردی و جمعی آحاد جامعه نموده‌اند.

اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتیدی است که در ترویج دانش و بینش، همانند استاد شهید اهتمام می ورزند، از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.

دوازدهم اردیبهشت ماه فرصتی است مغتنم، تا یاد و خاطره  استاد فرزانه شهید" آیت الله مرتضی مطهری" معلم بزرگ مدرسه انقلاب اسلامی را گرامی بداریم.بی‌ شک تکریم و بزرگداشت معلمان هم زمان با سالروز شهادت این شهید بزگوار، بهانه‌ای نیکو است تا از مقام والای آنان یاد و سپاس داشته باشیم. معلمان  با ورود کرونا به عرصه جهان و با تغییر ساختار مدارس و حضور دانش در فضای مجازی، نقش‌ خود را بهتر از گذشته ایفا کردند.

اینجانب، فرارسیدن هفته معلم را خدمت همه معلمان کشور بخصوص نقش آفرینان عرصه اجتماعی و فرهنگی  تبریک عرض نموده و عزت این بزرگواران را از خداوند منان خواستارم.

🔹شیوا خوش نسب
مدیرکل دفتر زنان وخانواده استانداری


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان