مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
۱۴۰۰/۱۰/۰۵

با حضور سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری برگزار شد

تقدیر از عوامل برگزاری بیستمین نمایشگاه مجازی ارغوان

🔷️روز یکشنبه ۵ دی ماه با حضور مدیرکل دفتر زنان و خانواده از عوامل و دست اندرکاران برگزاری بیستمین نمایشگاه مجازی ارغوان تقدیر به عمل آمد.

🔹حاضرین در جلسه ضمن آسیب شناسی دوره اخیر نمایشگاه برگزار شده ، پیشنهادات و نظرات خود را جهت بهبود و ارتقا کیفیت نمایشگاه در دوره های آتی اعلام نمودند‌.

🔹سیده طاهره طهماسبی با قدردانی از عوامل اجرایی که در اطلاع رسانی و اجرای بیستمین نمایشگاه مجازی ارغوان یاری رسان بودند اعلام نمود : طی این دو دوره  بیش از ۷۰۰  قلم از محصولات تولید شده توسط حدود ۲۰۰ نفر از بانوان کارآفرین در معرض فروش قرار گرفت و با وجود کاستی ها همه عوامل زحمت زیادی جهت این موضوع متحمل شدند و استقبال بسیار خوبی هم به عمل آمد.

🔹وی اعلام نمود سرگروه هایی که در برگزاری این نمایشگاه مشارکت کردند  بانوان فعال و علاقه مندی هستند که در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی فعالیت می کنند و هر اقدامی در این خصوص بازخورد خود را خواهد داشت . در راستای بهبود نمایشگاه های اتی برنامه ریزی و تلاش خواهد شد تا مشکلات به حداقل رسیده و کیفیت نمایشگاهها به صورت مستمر بهبود یابد. به ویژه برگزاری دوره های آموزشی توسط سرگروههایی که دارای تجارب خوبی در خصوص فروش در فضای مجازی هستند در برنامه های اتی دفتر زنان و خانواده خواهد بود.

🔹️بیستمین دوره نمایشگاه ارغوان از ۲۰ لغایت ۳۰ آذرماه  ویژه شب یلدا در آدرس ذیل برگزار گردید:
https://instagram.com/bazarearghavan


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان