مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
۱۴۰۰/۰۸/۲۹

ماموریت مدیرکل دفتر زنان وخانواده به شهرستان فیروزه

حضور سیده طاهره طهماسبی درجلسه شورای اداری شهرستان فیروزه

🔷️ مدیرکل دفتر زنان و خانواده روز شنبه بیست و نهم آبان ماه در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزه که با حضور ابوالفضل حکیم پور فرماندار این شهرستان برگزار گردید، شرکت نمود.

🔹️ طی جلسه ابوالفضل حکیم پور فرماندار شهرستان گزارشی از وضعیت شهرستان در زمینه های مختلف بیان نموده و خانم گلستانی مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه زنان وخانواده شهرستان ارایه کرد.

🔹️طاهره طهماسبی در این جلسه که با حضور هاجر چنارانی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان ، حجت الاسلام طاها امام جمعه و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار گردید توجه ویژه مقام معظم رهبری به موضوع زنان و حمایت رییس جمهور و استاندار از بانوان را زمینه ساز رشد حداکثری ایشان در تمام عرصه ها برشمرد که دفتر زنان در این خصوص مسئولیت و ماموریت سنگینی برعهده دارد.

🔹️وی ضمن تشریح و تبیین برنامه عملیاتی تدوین شده در دفتر امور زنان و خانواده استانداری در سال جاری و به ویژه با تاکید بر نامگذاری سال جاری به نام تولید ، پشتیبانی و مانع زدایی ها ، درخواست نمود که کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان در حمایت از اشتغال خانوادگی و شناسایی و معرفی بازار مصرف اهتمام جدی داشته و ضمن پشتیبانی ، همکاری کامل با این دفتر و فرمانداری به عمل آورند. وی عنوان نمود : باید باور کنیم که زنان توانمندیهای زیادی دارند و باید جامعه زنان پویا فعال و اثرگذاری داشته باشیم.

🔹️وی افزود : خوشبختانه آمار اعتیاد بانوان در شهرستان بالا نیست ولی همچنان نیاز به برنامه پیشگیرانه وجود دارد تا به تهدید جدی بنیان خانواده ها مبدل نگردد .یکی دیگر از مشکلات شهرستان ازدواج های نامتعارف است که نیاز به تحلیل جامعی دارد .در موضوع جمعیت نیاز است سمن ها وارد شوند و با آگاه سازی و معرفی الگوهای موفق خانواده ها را به این فرزندآوری تشویق نمایند. ازدواج جوانان نیاز به ورود اداره ورزش و جوانان و اداره تعاون و بسیج دارد ، همچنین ارایه آموزش های مناسب و ویژه خانواده ها به شکلی که دسترسی همه اعضای خانواده مقدور باشد از اولویت های اموزشی است .

🔹️در انتهای جلسه ابوالفضل حکیم پور فرماندار شهرستان به جمعبندی جلسه پرداختند و سپس از بانوان کارآفرین و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان فعال در حوزه زنان و خانواده همچنین خانم گلستانی مسئول امور زنان وخانواده شهرستان با اهدای لوح تقدیر ، تجلیل وقدردانی گردید


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان