مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۷/۰۶

با حضور سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری برگزار شد

مراسم نامگذاری ۴۷ خیابان مشهد به نام زنان شهیده به مناسبت هفته دفاع مقدس

🔷️نامگذاری ۴۷ خیابان مشهد به نام زنان شهیده به مناسبت هفته دفاع مقدس 

🔹️ روز سه شنبه ۶ مهرماه همزمان با ششمین روز از  هفته دفاع مقدس مراسم رونمایی از ۴۷ خیابان و معبر نام‌گذاری شده شهر مشهد به نام زنان شهیده خراسان رضوی با حضور سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری و  سلیمی عضو شورای شهر ششم  و تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان در فرهنگ سرای شهر زیبا برگزار شد.

🔹️بر اساس مصوبات کمیته بانوان دفاع مقدس مقرر شده بود اماکن دستگاههای اجرایی و معابر شهری به نام شهدای زن استان مزین گردد.شهرداری مشهد با همت و حمایت شورای شهر در اجرای این مصوبه بر سایرین سبقت گرفت و در اقدامی بسیجی، ۴۷ معبر و خیابان را به نام شهیده های زن نامگذاری کرد.

🔹️طهماسبی دراین مراسم بر ضرورت این امر تاکید نموده و اظهار کرد نامگذاری معابر شهری به نام هر شهیده ، یاد و خاطره ایثارگری ها و رشادتهای زنان این مرز و بوم را زنده نگه میدارد و به ما یادآوری خواهد کرد که آرامش امروزمان را مدیون و مرهون خون پاک شهیدان هستیم .
در ادامه از خانواده های زنان شهیده استان تقدیر به عمل آمد.

🔹️استان خراسان رضوی ۹۷ شهیده دارد .همچنین در این استان بیش از ۱۷ هزار مادر ،فرزندان خود را  تقدیم به نظام و انقلاب نمودند. دراین میان مادرانی هستند که تا ۵ فرزندشان به فیض شهادت نائل آمدند .


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان