مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۷/۰۱

با حضور سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری برگزار شد

تجلیل از بانوی جانبازوهمسر شهیددردومین روز از هفته دفاع مقدس

تجلیل از بانوی جانباز و همسر شهید در دومین روز از هفته دفاع مقدس

🔹️روز پنجشنبه ۱ مهر همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس ، سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری در منزل سمیه موسائی جانباز گرانقدر ۶۰ درصد و همسر شهید حضور یافت و ساعتی پای خاطرات این بانوی صبور جانباز در خصوص نحوه جانبازی نشست. در این دیدار  فاطمه سلیمی عضو شورای اسلامی شهرمشهد و تعدادی از بانوان نماینده از دستگاههای مختلف حضور داشتند.

🔹️سمیه موسائی بانوی ایرانی است که به همراه همسر شهیدش در سال ۱۳۸۸ و در سفر زمینی به منظور زیارت عتبات عالیات در استان دیاله عراق طی یک بمب گذاری همسر شان شهید و خود ایشان که باردار بودند و تنها یک سال از ازدواج ایشان می گذشت ، دچار مجروحیت شدید می گردد که اکنون فرزندشان هم از این مجروحت اسیب دیده اند.

🔹️طهماسبی طی این دیدار با توجه به حضور پدر خانم موسائی که خود از جانبازان دفاع مقدس بودند ، ضمن گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد دفاع مقدس اعلام نمود : مردم ایران هیچ گاه رشادت ها، فداکاری ها ، صبر واستقامت شهدای گرانقدر ، ایثارگران و آزادگان را فراموش نخواهد کرد به ویژه زنان غیور که همصدا و همراه مردان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن چه در نقش مادرو همسر و چه در فعالیتهای نظامی وپشتیبانی وتدارکاتی حضور پررنگی داشتند. 

🔹️وی افزود : این مقطع ، دوره تاریخی بی نظیری در تاریخ کشور ماست که ارزشهای نابی شکل گرفته و شما رسالت خود را انجام دادید و دشمن می خواست از طریق جنگ ناجوانمردانه به انقلاب و کشورما ضربه بزند . انتقال ارزشهای اخلاقی و آنچه شما بزرگواران به دست اوردید  بعد از ۸ سال دفاع مقدس حفظ کرده و رسالت شما رو ادامه بدهیم. طی این دیدار ها ما با مادرانی دیدار داشته ایم که ۴ یا ۵ فرزند شهید داشته اند‌. به هیچ وجه این ایثارگری ایشان قابل جبران نیست.

🔹️در پایان دیدار لوح تقدیر تهیه شده توسط جناب آقای معتمدیان استاندار معزز به رسم یادبود به این بانوی جانباز و همسر شهید اهدا گردید.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان