مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۳/۱۱

مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری طی ماموریت به شهرستان کلات انجام داد

حضور سیده طاهره طهماسبی در جلسه شورای اداری شهرستان کلات

🔷️ مدیرکل دفتر زنان و خانواده روز سه شنبه ۱۱ خرداد ماه طی ماموریت به شهرستان کلات در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور مهدی ناصری فرماندار برگزار گردید، شرکت نمود.
🔹️ این جلسه با حضور امام جمعه محترم شهرستان کلات و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار گردید.
🔹️طهماسبی توجه ویژه مقام معظم رهبری به موضوع زنان و حمایت رییس جمهور و استاندار از بانوان را زمینه ساز رشد حداکثری ایشان در تمام عرصه ها برشمرد که دفتر زنان در این خصوص  مسئولیت و ماموریت سنگینی برعهده دارد. خانواده رکن جامعه است و زنان ستون اصلی خانواده و دقیق دیدن زنان و توجه به نیازهای آنان از اصول توجه به ایشان می باشد. حضور در جلسات شورای اداری بابت معرفی ماموریتهای دفتر زنان و به منظور همکاری در شهرستانهاست.
🔹️مدیرکل دفتر زنان و خانواده افزود : ماموریت اصلی دفتر زنان و خانواده منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب است که برای هرکدام از اسناد بالادستی برنامه و فعالیت در قالب برنامه عملیاتی تدوین شده است و موفقیت در این برنامه عملیاتی فقط با همکاری دستگاههای اجرایی سطح شهرستان امکان پذیر است. بررسی رتبه های شهرستانی در فعالیت‌های مختلف و بهبود شاخصهای مختلف از قیبل کاهش طلاق، رشد صندوقهای خرد، رشد بیمه های مختلف اجتماعی و عشایری نشان دهنده تلاش و همکاری تمام دستگاههاست.
🔹️سیده طاهره طهماسبی ضمن تشریح و تبیین برنامه عملیاتی تدوین شده در دفتر امور زنان و خانواده در سال جاری  پیشنهاد نمود همانگونه که در بحث ارزیابی فرمانداران و دستگاههای اجرایی بخشی از امتیاز توسط دفتر بانوان ارایه می گردد در خصوص دستگاههای اجرایی شهرستان نیز به همین روش عمل شود.
 
🔶️@zananrazavi


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان