مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
کمیته بانوان تایباد
۱۴۰۰/۰۶/۰۲

هفته دولت مبارک باد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان بزرگ رجایی و باهنر، هفته‌ی دولت و روز کارمند را به همه‌ی خدمتگزاران صدیق کشور، به‌ویژه بانوان کارمند ، تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

در تقویم ملی ما، نخستین هفته‌ی شهریورماه به‌عنوان «هفته‌ی دولت» و روز چهارم شهریورماه، با عنوان «روز کارمند» نامگذاری شده است. این تاریخ، یادآور شهادت فرزندان پاک‌نهاد انقلاب و اسوه‌های مجاهد دولت، شهیدان والامقام «رجایی» و «باهنر» است و چه نیکوست که نام و خاطره‌ی این شهیدان خدمتگزار، به نام هفته‌ی دولت پیوند خورده تا به‌عنوان الگویی شایسته و سرمشقی ماندگار در عرصه‌ی مدیریت نظام جمهوری اسلامی برای خادمین ملت‌ها باشند.

به‌یقین، توفیق هر دولتی در اداره‌ی هرچه بهتر امور کشور، تماما وابسته به همراهی، همدلی و مشارکت آحاد مردم است و موفقیت، توسعه و پیشرفت هر سازمانی به بهره‌وری، تخصص، تعهد کاری و اخلاقی نیروی انسانی آن سازمان وابسته است و هیچ تلاشی در زمینه‌ی پیشبرد اهداف و ارتقای آن مجموعه، بدون کوشش این کارکنان آن نتیجه‌بخش نخواهد بود.

هفته‌ی دولت که نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی؛ فرصت مغتنمی‌ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت‌‌مردان و قدردانی از همه‌ی کارکنان خدوم کشور که در بخش‌های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت‌رسانی به مردم فعالیت می‌کنند.

دفتر بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان تایباد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان بزرگ رجایی و باهنر، هفته‌ی دولت و روز کارمند را به همه‌ی خدمتگزاران صدیق کشور، به‌ویژه بانوان کارمند ، تبریک و تهنیت عرض نموده و متواضعانه از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه و خالصانه‌ی همه‌ی این عزیزان قدردانی می‌نماید.

تندرستی، شادمانی و موفقیت روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال آرزومند است.

 
منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید
 

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان