مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
کمیته بانوان جوین
۱۴۰۰/۰۶/۰۴

کارمندان سربازان خط مقدم خدمت رسانی می باشند .

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوین جلسه شورای اداری و تجلیل از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی با حضور مسئولین در محوطه فرمانداری برگزار گردید .
در این جلسه حسین جمشیدی فرماندار شهرستان جوین ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر و تمامی شهدای عرصه خدمت رسانی گفت : تمام تلاش مدیران آن بوده است که اتفاق های خوبی با تلاش و پیگیری مستمر رغم بخورد که شاکله وجودی تمام این خدمات کارمندان مجموعه اداری هستند که در خط مقدم خدمت در حال تلاش می باشند .
همچنین وی افزود : یکی از نقاطی که بسیار مشهود است عدم اطلاع رسانی درست و صحیح در مورد خدمات انجام شده می باشد که لازم است کارهای خوب که توسط مدیران و مجموعه آنان انجام می شود جهت امید افزایی بصورت صحیح بازگو شود .
حسین جمشیدی خاطر نشان کرد : نمونه اتفاق های خوبی که در شهرستان رغم خورده است همکاری و کار خوب کشاورزان برای مدیریت برق است که با خاموشی چاه های آب باعث شد مشکل قطعی اجباری برق در شهرستان رفع  گردد که همین کشاورزان با زحمت و تلاش مستمر توانستند یک سوم گندم تولیدی استان را در شهرستان تولید  کنند .
فرماندار شهرستان خطار نشان کرد : رعایت اخلاق و تکریم ارباب رجوع باید از اولویت های اصلی ادارات شهرستان باشد .
حسین جمشیدی در پایان از تمامی مسئولین شهرستان خواست در بحث مدیریت بحران کرونا تمام تلاش خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام دهند .
حضرت حجه الاسلام و المسلیمن حاج آقای بوژ مهرانی امام جمعه شهرستان جوین گفت : باید از همه توان خود برای خدمت رسانی به مردم استفاده نماییم چون شان یک کارمند در خدمت گذاری به مردم است .
همچنین وی افزود : دوران خدمت بسیار کوتاه است که می توان از این دوران کوتاه با عمل به شیوه و راه شهداء خدمات بزرگی را برای مردم انجام داد .
حضرت حجه الاسلام و المسلیمن حاج آقای ایزانلو امام جمعه بخش عطاملک : یک جزء از عبادت خدمت به مردم است و باید قدر دان مردم باشیم .
شایان ذکر است در پایان این مراسم از کارمندان نمونه ادارات شهرستان با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای قدر دانی گردید .

 
منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید
 

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان