مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری طی ماموریت به شهرستان باخرز انجام داد

حضور سیده طاهره طهماسبی در جلسه شورای اداری شهرستان باخرز

🔷️ مدیرکل دفتر زنان و خانواده روز دوشنبه ۱۲ مهرماه طی ماموریت به شهرستان باخرز در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور احمد شافعی فرماندار برگزار گردید شرکت نمود.

🔹️طی این جلسه که با حضور امام جمعه شهرستان ، بخشدار مرکزی ، مولوی و مدیران شهرستان برگزار گردید ، خانم زمانی مسئول امور زنان و خانواده فرمانداری به ارائه گزارش حوزه بانوان شهرستان پرداختند . 

🔹️سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده درخصوص نقش زنان در جامعه عنوان نمود : اگر تاریخ را مطالعه کنید حضرت خدیجه (س) به عنوان یک بانوی تاجر اولین فردی بودند که با اسلام ایمان آوردند و حضور و اثربخشی بسیار زیادی در جامعه داشتند . سپس حضور و نوع فعالیتهای حضرت زهرا بعنوان همسر و مادر و حضور ایشان در اجتماع و  نقش حضرت زینب در ماندگاری حادثه عاشورا و ایراد خطبه در جمع دشمنان که ریشه در فصاحت و بلاغت بی نظیر ایشان دارد.

🔹️ طهماسبی افزود : نقش زنان مشهد در قیام مسجد گوهرشاد و حضورشان در کنار مردان در ۱۷ دیماه ۵۸ در مقابله با رژیم شاهنشاهی بی نظیر بود. همه دغدغه داشتند تا اتفاقات بسیار خوبی برای جامعه رخ دهد. ما حدود ۱۹۲ شهیده داریم که در جبهه ها حضور داشتند و در پای اعتقادات ماندند و مبارزه کردند و شهید و اسیر و جانباز شدند. پس از پیروزی انقلاب نیز بانوان به فعالیت خود ادامه دادند. از هر لحاظ که نگاه کنیم زنان نسبت به قبل از انقلاب رشد داشته اند. باید باور کنیم که زنان توانمندیهای زیادی دارند و باید جامعه زنان پویا فعال و اثرگذاری داشته باشیم.

🔹️در انتهای جلسه احمد شاکری فرماندار شهرستان باخرز به جمعبندی جلسه پرداختند و از خانواده گرانقدر شهید مدافع حرم جعفرجعفری تجلیل و قدردانی گردید .


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان