مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
۱۴۰۰/۰۷/۰۶

با حضور سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری مراسم مجازی برگزار شد

معرفی کتاب فرنگیس به مناسبت هفته دفاع مقدس

🔷️معرفی کتاب فرنگیس به مناسبت هفته دفاع مقدس 

🔹️ روز سه شنبه ۶ مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس جلسه مجازی به همت اداره کتابخانه های عمومی و دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان گناباد به منظور معرفی کتاب فرنگیس برگزار گردید. 

🔹️طی این جلسه مهناز فتاحی نویسنده کتاب فرنگیس ( برگزیده جایزه کتاب سال دفاع مقدس) توضیحاتی به منظور معرفی کتاب مطالبی عنوان نمود. 

🔹️سیده طاهره مهندس طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری با حضور در این جلسه مجازی گفت : 
بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری ۸ سال دفاع مقدس گنج بی پایانی است که می تواند تاریخ کشور ما را تغذیه کند و شهدا  ، ایثارگران ، آزادگان و جانبازان گوهرهای ناب این گنج هستند. اکنون رسالت انان که جنگ را دیدند و لمس کردند یک رسالت زینبی است تا آن را برای بازماندگان و به ویژه نسل جوان تشریح کنند.

🔹️طهماسبی افزود : در دفاع مقدس همه مردم از همه گروهها حماسه آفریدند و بخشی از این حماسه توسط دستان پرتوان زنان غیرتمند کشورمان ایجاد شد‌ که دوشادوش مردان و گاهی حتی پیشاپیش آنان در نقش رزمنده ، پرستار ، پزشک ، مادر ، همسر و خواهر صحنه هایی به یادماندنی و بی نظیر از ایثار ، وحدت ، حماسه و همدلی بیافرینند.

🔹️مدیر کل دفتر زنان و خانواده ادامه داد : این زنان می توانند الگوی زنان ایران و جهان باشند و انتقال ایثارگری ها و رشادتهای این گروه به نسل جوان و نشر ان در جامعه توسط هنرمندان و نویسندگان متعهد اقدامی موثر و شایسته تقدیر است.

🔹️طهماسبی ضمن قدردانی از هنرمندانی که با اندیشه‌های بلند و هنرمندانه قلم به دست گرفتند و از دوران پرافتخار دفاع مقدس نوشته‌اند، گفت: شما از مقطعی از تاریخ ایران عزیز نوشتید که یکی از پرافتخارترین و درخشان‌ترین برحه‌های تاریخ کشور ماست.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان