مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

نشست خبری مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ برگزار گردید.

نشست خبری مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری" نشست خبری مشارکت حداکثری در انتخابات با حضور مهندس سیاح فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان تایباد ، مهندس سپهری معاون سیاسی و مهندس کریم زاده معاون عمرانی فرمانداری با اصحاب رسانه در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد در نشست خبری با اصحاب رسانه ، از افزایش تعداد شعب اخذ رای در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای بهتر فرایند انتخابات و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت مردم و اعضای اجرایی، با پیگیری های انجام شده تعداد  شعب  اخذ رای در این شهرستان ۲۴ درصد نسبت به انتخابات سال ۹۸ افزایش یافته است.
فرماندار تایباد گفت: از مجموع ۴۶ داوطلب شورای اسلامی تایباد، ۴۲ نفر تایید صلاحیت شدند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تایباد تصریح کرد : در سه حوزه شهری تایباد، کاریز و مشهدریزه، ۸۶ نفر داوطلب شورای اسلامی شهر که ۶۶ نفر تایید صلاحیت شدند.
او افزود: همچنین در سه حوزه شهری، شش نفر رد صلاحیت شدند و ۱۸ نفر انصراف دادند.
فرماندار تایباد ادامه داد: در شهر‌های کاریز و مشهدریزه به ترتیب ۱۱ و ۱۵ نفر ثبت نام کردند که صلاحیت به ترتیب ۱۰ و ۱۴ نفر تایید شد.
مهندس سیاح بیان کرد: تعداد کرسی‌های شورای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان تایباد ۱۵۲ کرسی می‌باشد که ۱۷ کرسی شهری و ۱۳۵ کرسی روستایی است.
او با بیان اینکه در حوزه روستایی ۲۷۸ نفر ثبت نام کردند؛ تصریح کرد: از مجموع ۳۸ روستای تایباد، ۳۷ روستا دارای شورا خواهند بود که ۷۸ نفر در بخش مرکزی و ۵۷ نفر در بخش میان ولایت بر صندلی شورای اسلامی روستا خواهند نشست.
فرماندار تایباد در خصوص شعب اخذ رای تاکید کرد: تعداد کل شعب ۸۳ شعبه است که ۴۰ شعبه در سه حوزه شهری و ۴۳ شعبه در روستا‌ها مستقر خواهند بود.
مهندس سیاح اظهار کرد: تعداد ۷۳ شعبه اخذ رای ثابت و ۱۰ شعبه سیار نیز هستند که نسبت به انتخابات سال ۹۸، به میزان ۲۴ درصد افزایش داشته است.
فرماندار تایباد گفت: اشتراک گذاری اخبار بین خبرنگاران مختلف می تواند از تجمع پیشگیری به عمل آید و اخبار در اسرع وقت به خبرگزاری ها منتقل شود.
وی گفت :بی گمان خبرنگاران بازوی قدرتمندی هستند که می توانند در کنار عوامل اجرایی به برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری کمک نمایند.
در ادامه مهندس سپهری، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تایباد گزارشی از وضعیت عملکرد کمیته های اجرایی ارائه کرد.
مهندس کریم زاده، معاون عمرانی فرمانداری و مسول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان از افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی در انتخابات پیش رو خبر داد و بیان داشت: تعداد ۱۹۵خودرو  در اختیار ستاد قرار‌گرفته است. بخش خصوصی تاکسیرانی تایباد با ۱۰۰ خودرو بیشترین مشارکت را داشته است.

منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان