مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان وخانواده

    .
۱۳۹۳/۰۷/۱۹

طرح ملی مطلع مهر

فاز اول طرح  آموزشی – مشاوره ای مطلع مهر ویژه مدرسین به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور تا تاریخ  تاریخ ۱۸دی ماه ۹۱برگزارگردید.

در فاز اول برای مدرسین این طرح در سه گروه پزشکی ، روانشناسی ، احکام آموزش ها  درارتباط با مباحث خانواده و سرفصل های مصوب به صورت ویدئو کنفرانس ارائه گردید . این کارگاه هاو بعد از آن کلاس های آموزشی برای زوج های شاغلی که در پنجسال اول زندگی خود بسر می برند برگزار خواهد شد .

این طرح از سوی مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به کلیه دفاتر امور خانواده وبانوان استانداری ها با هدف کاهش آسیب های خانواده علی الخصوص طلاق های زودهنگام ،تحکیم و تقویت نهاد خانواده و تعالی آن به عنوان اصلی ترین نهاد اجتماعی به منظوردستیابی به جامعه ای پایدار و فعال جهت اجرا ابلاغ گردیده است .

این طرح در مرحله مقدماتی برای شاغلین دستگاههای اجرایی و در مرحله فراگیر برای کلیه زوج های جوانی که در پنج سال اول زندگی خود بسر می برند باموضوعات نقش ها و مسئولیت ها در خانواده ، عوامل تحکیم ،‌آرامش و نشاط در خانواده ،مهارت های سازگاری در روابط زناشویی ، علل تعارض در روابط زناشویی ، احکام حقوق زوج و زوجه بر یکدیگر ، احکام فقهی و تکلیفی در زندگی زوجین و ... اجرا خواهد شد


منبع : دفتر بانوان
۸۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان