مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

محمدعلی نبی پور سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در دفتر زنان و خانواده استانداری حضور یافت و سال جدید را به همکاران تبریک گفت

تقدیر محمد علی نبی پور از همکاران دفتر زنان و خانواده

🔷️ حضور سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری در دفتر زنان و خانواده استانداری و برگزاری جلسه با همکاران دفتر 

🔹صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه محمدعلی نبی پور سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در دفتر زنان و خانواده استانداری حضور یافت و سال جدید را به همکاران حاضر تبریک عرض نمود.

🔹در ابتدای جلسه معاون سیاسی و امنیتی ضمن تشکر از زحمات همکاران از مسئولین امور زنان و خانواده فرمانداری ها که در شهرستانهای کم برخوردار قبول مسئولیت کردند قدردانی نمود و اعلام کرد این موضوع همت شما را نشان می دهد.

🔹وی گفت : زنان امروز مثل گذشته نیستند همه باسواد شده اند و تحلیل گر هستند و در مسائل جاری و مطالبه گر هم شده اند. این مطالبه گری فرصتی است که باید از آن استفاده کنیم. باید سعی کنیم مسائل را جنسیتی نکنیم.
کارها و انتصابات زنانه و مردانه نیست و شایستگی ملاک است ولی محدودیتهای عرفی در انتصابات داریم.

🔹وی افزود : وظیفه ما نظارتی و ایجاد نگرش و انگیزه برای بانوان در شهرستانهاست. در بسیاری از حوزه ها زنان با خلاقیت خیلی موفق بوده اند. حوزه امور بانوان در فرمانداریها باید کمک کند تا فرماندار و بخشدار و مدیران به این حوزه با دقت بیشتری نگاه کند. زنها باید در همه حوزه ها اعم از اجتماعی ، فرهنگی و  سیاسی دیده شوند. بایست فضا و بستر وزیرساخت فراهم کنیم تا دختران و نسل آینده ما در همه حوزه ها پررنگ تر حضور یابند.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان