مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری طی ماموریت به شهرستان قوچان انجام داد

حضور در جلسه شورای اداری شهرستان قوچان

🔷️ مدیرکل دفتر زنان و خانواده روز یکشنبه ۳ اسفندماه طی ماموریت به شهرستان قوچان در جلسه شورای اداری شهرستان ، شرکت نمود.
🔹️ طی جلسه امین رضا مرآتی فرماندار شهرستان گزارشی از وضعیت شهرستان در زمینه های مختلف بیان نموده و خانم موسوی نژاد مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه زنان و خانواده ارایه نمود.
🔹️طهماسبی در این جلسه که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار گردید توجه ویژه مقام معظم رهبری به موضوع زنان و حمایت رییس جمهور و استاندار از بانوان را زمینه ساز رشد حداکثری ایشان در تمام عرصه ها برشمرد که دفتر زنان در این خصوص  مسئولیت و ماموریت سنگینی برعهده دارد.
🔹️وی ضمن تشریح و تبیین برنامه عملیاتی سال ۹۹ تدوین شده در دفتر امور زنان و خانواده درخواست نمود به منظور اجرایی کردن این برنامه که در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب و مصوبات دولت در سال جهش تولید تدوین شده کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان همکاری کامل با این دفتر و فرمانداری داشته باشند.
🔹️مدبرکل دفتر زنان و خانواده افزود: ازجمله حوزه هایی که دفتر زنان به آن پرداخته است بحث اشتغال است. در صورتی که ارتباط سه بخش آموزش، امکانات و بازار به درستی برقرار شود قطعا شاهد رشد در بخش اشتغال و مشارکت اقتصادی خواهیم بود.
🔹️در پایان جلسه شورای اداری از زحمات خانم موسوی نژاد مسئول امور زنان وخانواده شهرستان ، با اهدای لوح تقدیر قدردانی گردید.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان