مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

جلسه مجازی با حضور سیدجواد حسینی معاون وزیر و معصومه ابتکار

🔷روز سه شنبه ۲۳ دیماه جلسه مجازی با حضور سیدجواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی و معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تشکیل گردید.
🔹️ طی این جلسه که مدیران کل امور زنان و خانواده استانداری ها ، مدیران کل آموزش و پرورش استانها و مشاورین امور بانوان آن دستگاه به صورت مجازی حضور یافتند در خصوص جذب مشارکتهای گروه های مختلف جامعه به منظور اجرای طرح نهضت ملی هدایت و ایجاد انسجام و بهره برداری از ظرفیت و توانمندی بانوان در کشور بررسی و همفکری شد.
🔹️سید جواد حسینی ضمن تبیین طرح نهضت ملی هدایت در خصوص زمینه جلب مشارکت و استفاده از توانمندیهای بانوان در راستای اهداف طرح اعلام نمود همه ظرفیتهای دولتی و عمومی را بسیج نموده ایم تا جهت دانش آموزان نیازمند ابزار هوشمند تامین نماییم.
🔹️معصومه ابتکار اعلام نمود: امروز فرصتی داریم تا از طریق کار خیر بتوانیم برای خودمان و سپس برای جامعه گامی برداریم. برای آنکه بتوانیم حس دگرخواهی و خیرخواهی را ترویج دهیم فرصتی در قالب طرح هدایت فراهم شده که امید است همه بتوانیم در آن مشارکت داشته باشیم. بسیاری افراد نذرهایی برای ایجاد مدرسه و کمک به تجهیزات مدرسه دارند که می تواند برای تامین تبلت تغییر جهت دهد زیرا در واقع امروز تبلت همان مدرسه است.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۱۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۲۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۶۹۲۱۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۰ نفر
آماربازدیدکنندگان