مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

با حضور مدیرکل دفتر زنان و خانواده و رئیس مجمع مشورتی زنان استان انجام گردید

برگزاری جلسه بررسی عملکرد و اقدامات کمیته های مجمع مشورتی

🔷️ برگزاری جلسه بررسی عملکرد و اقدامات کمیته های مجمع مشورتی بانوان استان
🔹ظهر روز یکشنبه ۲۰ مهر جلسه ای در خصوص بررسی عملکرد و اقدامات کمیته های مجمع مشورتی بانوان استان با حضور سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان وخانواده استانداری و فاطمه علمداری رئیس مجمع مشورتی استان و حضور مجازی روسای کمیته ها از شهرستانهای مختلف به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گردید‌.
🔹ابتدای جلسه روسای کمیته ها به ارائه گزارش عملکرد کمیته در سال جاری پرداختند و طرح های پیشنهادی را ارایه نمودند.
🔹مدیرکل دفتر زنان و خانواره اعلام نمود:با توجه به شرایط کرونایی و مشکلات ایجاد شده برگزاری جلسات تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت ولی می توان  با استفاده از امکانات موجود در فضای مجازی از راه حلهای جایگزین استفاده کرد.
🔹وی گفت:با توجه به رسالت مشورتی مجمع بانوان در طرح های پیشنهادی از مباحث اجرایی صرف نظر گردد .همچنین ارتباط روسای کمیته ها با مجمع مشورتی شهرستانها وسیعتر شود تا  با توجه به شناخت ایشان از مشکلات شهرستانها از پیشنهادات این گروه استفاده نمایند.
🔹طهماسبی اعلام نمود: در خصوص مسائل حقوقی به ویژه قانون حمایت از کودکان ونوجوانان مسائلی در اجرا وجود دارد که کمیته حقوقی می تواند اقدام به ارایه طرح و پیشنهاد نماید. همچنین درموضوع زنان آسیب دیده اجتماعی مشکلات زیادی هست که کمیته اجتماعی وفرهنگی و کمیته اقتصادی می توانند با توجه به ضرورت و اولویت به عنوان موضوع طرح های آتی مدنظر قرار دهند. به ویژه با اختیار ویژه ای که به استاندار اسبق رزم حسینی در خصوص ستاد تدبیر اقتصادی واگذار گردید بسیاری از مسائل در این ستاد بررسی و همراه راه حل ارایه می گردد‌.
🔹فاطمه علمداری رییس مجمع مشورتی بانوان استان نیز ضمن تشکر از همراهی هیات رئیسه اعلام نمود در حوزه  اقتصادی طرح های خوبی جهت طرح و پیشنهاد وجود دارد. 
🔹با توجه به تمدید یک هفته ای مهلت ارایه طرح ها مقرر گردید کلیه موارد جمعبندی و به دفتر زنان و خانواده ارسال گردد‌.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۹۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۳۶۶۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۶ نفر
آماربازدیدکنندگان