مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

توسط دفتر زنان و خانواده استانداری انجام پذیرفت

برگزاری اولین جلسه گروه کاری بانوان استان با سرپرست استانداری

 
🔷️برگزاری اولین جلسه گروه کاری بانوان استان روز دوشنبه ۱۴ مهرماه با حضور
 
 سرپرست استانداری خراسان رضوی
 
🔹️صبح روز دوشنبه ۱۴ مهرماه اولین جلسه گروه کاری بانوان استان در سال جاری با موضوع انتصابات مدیریتی بانوان با حضور حسن جعفری سرپرست استانداری خراسان رضوی برگزار گردید.
🔹️در ابتدای جلسه تعدادی از بانوان مدیر دردستگاههای اجرایی شهرستانها به صورت ویدئو کنفرانس نسبت به ارایه گزارش عملکرد و بیان مشکلات حوزه کاری خود و مشکلات بانوان در شهرستان اقدام کرده و به ویژه درخواست نمودند به منظور ارتقاء جایگاه بانوان در ساختار اداری توجه ویژه ای به توانمندیهای ایشان گردد.
🔹️سیده طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان وخانواده استانداری از حمایت سرپرست استانداری از حوزه زنان قدردانی نموده و اعلام کرد افزایش آمار پستهای مدیریتی بانوان استان از  ۱۷.۶ درصد در سال گذشته به ۲۲.۳ درصد در سال جاری نتیجه این همراهی است.
🔹️ سرپرست استانداری خراسان رضوی بر نقش بی بدیل بانوان پیش از انقلاب اشاره کرد و گفت: وظیفه ماست که الگوهای موفق اسلامی و ایرانی به ویژه بانوان قهرمان در حوزه‌های مختلف را به نسل جوان و نوجوان معرفی کنیم.
🔹️جعفری از تلاش‌های صورت گرفته در ارتقاء بانوان در سطح استان تقدیر کرد و گفت: استان خراسان رضوی اولین استانی بود که از بانوان در رده معاونت استانداری بهره برد.
🔹️وی اعلام نمود: به منظور ارتقاء توانمندیهای بانوان و بستر سازی جهت حضور ایشان در پستهای مدیریتی، دوره های آموزشی مورد نیاز برگزار و فضایی جهت اشتراک گذاری تجارب فراهم گردد و شرایط فعلی وحضور پررنگ و موثر بانوان مدیر و فرهیخته نتیجه تلاشهای فراوان ایشان و پشت سر گذاشتن شرایط سختی است که در گذشته وجود داشته است.
🔹️سرپرست استانداری خراسان رضوی از تشکیل بانک مدیریتی بانوان برای شناسایی بانوان توانمند در حوزه ادارات استان یاد و خاطرنشان کرد: در انتصاب بخشداران نیز ما بر حضور بانوان تاکید جدی داشتیم . بانوان می‌توانند در مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی نقش بیشتری داشته باشند و به عنوان معین اقتصادی موفق‌ترین عملکرد را داشته‌اند.
🔹️در این جلسه همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی نیز از نقش مدیریتی بانوان در طول تاریخ یاد کرد و افزود: حضرت فاطمه (س) الگوی مناسبی برای بانوان در همه زمان‌ها و مکان‌ها هستند.
🔹️کوکب موسوی از وظیفه سنگین بانوان در حوزه های مختلف یاد کرد و گفت: بانوان باید بین جایگاه‌ها و نقش‌های مختلف خود در اجتماع و خانواده تعادل برقرار کنند


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۰۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۹۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۳۶۱۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۴ نفر
آماربازدیدکنندگان