مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

تقدیر از معاون دادستان نیره عابدین زاده در هفته قوه قضائیه

 تقدیر مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری از معاون دادستان نیره عابدین زاده

 طاهره طهماسبی  روز شنبه ۷ تیر به همراه تعدادی از بانوان فعال در بخش خصوصی و مدیران زن در دستگاههای اجرایی استان با حضور در دفتر نیره عابدین زاده معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد ضمن اهدای لوح تقدیر به منظور سپاس از تلاش ها و زحمات ایشان در حوزه کودکان ،زنان و خانواده، هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.
طهماسبی در این جلسه اعلام نمود گفتگو و ارتباط میان زنان فعال در حوزه های مختلف منافع کلانی هم برای خود افراد و هم برای دستگاههای اجرایی و تشکل ها دارد و می بایست شرایطی را برای زنان بوجود آوریم که با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و از همدیگر حمایت کنند. این روند باعث پیشرفت و تقویت  جایگاه زنان و فرایندهای سازمانی در دستگاههای اجرایی می گردد و برداشتهای منفی موجود مبنی بر حمایت نکردن زنان از یکدیگر را برطرف می نماید‌.
نیره عابدین زاده طی این جلسه عنوان نمود جایگاه دفتر زنان و خانواده استانداری مادرانه و حمایتی است و اقدامات و پیگیری های این مجموعه باعث تعامل و وفاق سازنده بین زنان در دستگاهها و ارتقای جایگاه ایشان شده است.
وی همچنین به اقدامات معاونت دادستان پس از بحران کرونا به ویژه در خصوص بزهکاریهای حوزه زنان ، کودکان و خانواده پرداخت  و ضمن اعلام افزایش فرار دختران از منزل از ابتدای سال ، تدابیر این دادستانی را اقداماتی اثرگذار دانست که مانع از وقوع بحرانهاو آسیب های گسترده اجتماعی می گردد.
طی جلسه بانوان حاضر به طرح دیدگاهها و درخواستهای خود در حوزه دادگستری پرداخته و برتقویت ارتباط و تعامل سازنده میان زنان فعال در حوزه های مختلف تاکید نمودند.


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۹۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۳۵۵۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۲ نفر
آماربازدیدکنندگان