مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

رونمایی از اپلیکیشن تخصصی بانوان تاکسی با شماره تماس ۱۸۴۴

🔹رونمایی از " اپلیکیشن تخصصی بانوان تاکسی" در مشهد با کد تماسی "۱۸۴۴" با حضور طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری

🔹مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری در مراسم افتتاحیه اپلیکیشن «بانو تاکسی» که در محل فاز دوم بازار بین‌المللی سپاد مشهد برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) اظهار کرد: بحران بیماری ویروسی همه‌گیر کرونا به زنان نان‌آور و کارآفرین بسیار بیشتر از مردان آسیب زده لذا این قشر جامعه برای دوران پساکرونا نیازمند حمایت همه‌جانبه سازمان‌ها و نهاد‌های متولی هستند.
🔹او  افزود: استفاده از امکانات رسانه‌های دیجیتالی در فضای مجازی می‌تواند در مسیر حمایت همه‌جانبه از زنان نان‌آور و کارآفرین در دوران پساکرونا، بسیار راهگشا باشد.
🔹 طهماسبی بیان کرد: سیاست‌های کلی نظام، نام‌گذاری سال‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم نیز بر اهمیت کارآفرینی، تولید و اشتغال تاکید دارند و ما نیز تکلیف داریم از تمام امکانات برای اثر بخشی در حوزه اشتغال بانوان کار آفرین و یا دریافت کننده خدمت استفاده کنیم. به همین خاطر بیش از ۷۰ درصد فعالیت‌های دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی در حوزه اقتصادی و اشتغال است.
🔹 نرگس شفاهی مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل بانوان خراسان رضوی  و معین اقتصادی و فرهنگی مشهد نیز در مراسم رونمایی "اپلیکیشن تخصصی بانوان تاکسی" گفت: این اتحادیه با عضویت دو هزار و ۳۵۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار و راننده با گنجایش ماهانه ۲۰ هزار مسافر در مشهد و حومه آن فعالیت دارد.

 


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۲۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۹۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۳۵۳۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۲۷ نفر
آماربازدیدکنندگان