مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

فعالیت پیک امید در ایام دهه فجر

سلسله همایشهای آموزشی کنوانسیون حقوق کودک استان در ایام دهه فجر با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، شهرداری مشهد، اداره کل بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ در مناطق حاشیه شهر «بلوار توس و شهرک طرق» برگزار شد.

فعالیت پیک امید در ایام دهه فجر
سلسله همایشهای  آموزشی کنوانسیون حقوق کودک استان در ایام دهه فجر با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری،  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، شهرداری مشهد، اداره کل بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ در مناطق حاشیه شهر «بلوار توس و شهرک طرق» برگزار شد.
این برنامه ها که در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف آگاه سازی کودکان و والدین طرح عنوان " پیک امید " در حال فعالیت می باشد بصورت مستمر آموزشهای تخصصی را جهت جامعه ی هدف خود در مناطق کم برخوردار انجام می دهد.
طاهره طهماسبی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و ابراهیم زره‌ساز مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ضمن شرکت در برنامه  از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان و کارگاه‌های فرزندپروری برای والدین بازدید کردند.
طهماسبی مسئولیت خطیر آموزش و پرورش در شناسایی دانش آموزان و خانواده های دارای آسیب را در مسیر  آموزش حائز اهمیت دانست.
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان