مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۸/۰۶/۰۵

مرکز تربیت خانواده «کانون محبت» در شهرستان چناران افتتاح شد

همزمان با هفته دولت در مراسمی با حضور استاندار خراسان رضوی، مرکز حمایت بخشی و تربیت خانواده «کانون محبت» در شهرستان چناران افتتاح شد.

همزمان با هفته دولت در مراسمی با حضور استاندار خراسان رضوی، مرکز حمایت بخشی و تربیت خانواده «کانون محبت» در شهرستان چناران افتتاح شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا  رزم‌حسینی در مراسم افتتاح مرکز حمایت بخشی و تربیت خانواده«کانون محبت» که با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین محلی شهرستان چناران در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اسلام برای اقتصاد اهمیت زیادی قائل است و اقتصاد قوی را موجب تقویت و قوام جامعه می‌داند اما واقعا چقدر این فرهنگ اقتصادی را ترویج داده ایم؟
وی با بیان اینکه از آسیب های شبکه های مجازی نباید غفلت شود، افزود: جوانان بیشتر در مورد اقتصاد در دین مطالعه کنند و به شبکه های مجازی که امید مردم را شبانه روز بمباران می‌‍کند، بها ندهند. اساسا چرا باید بیشتر از آنچه لازم است در شبکه های مجازی وقت خود را تلف کنیم.
همچنین با حضور استاندار خراسان رضوی عملیات اجرایی ساخت 9 واحد آموزشی و یک زمین چمن مصنوعی در شهرستان چناران آغاز شد. برای ساخت این 9 واحد آموزشی که در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز شد، اعتباری بالغ بر 62 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۵۲۵۲۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان