مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
کمیته بانوان مه ولات
۱۳۹۸/۱۱/۰۱

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی کمیاه بانوان مه ولات برگزر شد

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی با محوریت هفته زن و دهه فجر انقلاب اسلامی، به ریاست فرماندار و با حضور مشاوراموربانوان فرمانداری، رابطین بانوان ادارات، هیئت رئیسه مجمع مشورتی بانوان و اعضای این مجمع روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۱۰/۹۸ راس ساعت ۱۰ صبح در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی با محوریت هفته زن و دهه فجر انقلاب اسلامی، به ریاست فرماندار و با حضور مشاوراموربانوان فرمانداری، رابطین بانوان ادارات، هیئت رئیسه مجمع مشورتی بانوان و اعضای این مجمع روز چهارشنبه مورخ 25/10/98 راس ساعت 10 صبح در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
در این جلسه فرماندار محترم شهرستان  همراهی خود را جهت اجرایی شدن برنامه ها در چارچوب اختیارات اعلام نموده  و تاکید بر افزایش مشاغل خانگی که درصد بیشتر آن توسط بانوان راه اندازی میشود را داشتند.
نماینده عالی دولت در شهرستان مه ولات به بررسی برنامه ها پس از اجرایی شدن و رفع موانع ، تشکیل صندوق خرد زنان ویژه رابطین و بانوان مجمع، دوستی و رفاقت در پیشبرد اهداف و استفاده از بنر ویژه بانوان در مناسبت هایی که برگزار میشود و بانوان حضور دارند را مورد تاکید قرار داد.
در ادامه هر یک از بانوان حاضر در جلسه به ارائه برنامه های پیشنهادی خود پرداختند. 

 
منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۵۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۲۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۶۲۶۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان