مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
کمیته بانوان مه ولات
۱۳۹۸/۱۱/۰۱

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راه اندازی بازارچه دائمی فروش محصولات و صنایع دستی بانوان مه ولات برگزار شد

در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نامگذاری شده است، به منظور حمایت از مشاغل و تولیدات خانگی شهرستان و ایجاد زمینه فروش بدون واسطه صنایع دستی بانوان مه ولات، پیرو جلسات قبلی کارگروه زنان و خانواده شهرستان به ریاست فرماندار محترم، جلسه ای به منظور پیگیری راه اندازی بازارچه دائمی فروش محصولات خانگی بانوان در محل شهرداری فیض اباد برگزار شد.

در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نامگذاری شده است، به منظور حمایت از مشاغل و تولیدات خانگی  شهرستان و ایجاد زمینه فروش بدون واسطه صنایع دستی بانوان مه ولات، پیرو جلسات قبلی کارگروه زنان و خانواده شهرستان به ریاست فرماندار محترم، جلسه ای به منظور پیگیری راه اندازی بازارچه دائمی فروش محصولات خانگی بانوان در محل شهرداری فیض اباد برگزار شد.
در این جلسه که با حضور اعضای هیئت رئیسه مجمع مشورتی بانوان شهرستان، مشاور اموربانوان و خانواده فرمانداری و شهردار فیض آباد برگزار شد به اهمیت و نقش بانوان در پیشرفت و توسعه اقتصادی اشاره شد و  راه اندازی بازارچه فروش محصولات فاخر و صنایع دستی شهرستان از جمله نیازهای ضروری در پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان برشمرده شد.
شهردار فیض آباد ضمن استقبال از راه اندازی بازارچه دائمی فروش محصولات از کمبود اعتبارات جهت راه اندازی دائمی بازارچه خبر داد و گفت: در صورت تامین اعتبار و همراهی سایر ادارات از جمله میراث فرهنگی ، در اولین فرصت اقدام به ایجاد بازراچه دائمی خواهیم نمود.
در ادامه اعضا پیشنهاد دادند تا تامین زمین مناسب برای احداث بازارچه دائمی صنایع دستی بانوان ، فعلا می‌توانیم بازارچه را به صورت موقت و فصلی در برخی مکان‌های مرکزی شهر، یا بخشی از پارک شهید بهشتی و یا در محیط ادارات و نهادهایی که فضای مناسب دارند، راه‌اندازی نماییم.
شهردار فیض آباد نیز با  پیشنهاد بانوان موافقت نمودند و قرار شد تا در یکی از بهترین مناطق شهر بازارچه موقت ده روزه دهه فجرویژه فروش محصولات و صنایع دستی بانوان راه اندازی شود. در پایان موارد زیر به تصویب اعضای جلسه رسید. 

 
منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۵۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۷۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۱۱۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان