مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
کمیته بانوان تربت جام
۱۳۹۸/۱۰/۰۴

مراسم تجلیل از منتخبین طرح و و برنامه های حوزه آموزش ابتدایی

مراسم تجلیل از منتخبین طرح و و برنامه های حوزه آموزش ابتدایی

معاونت آموزش بنیادین اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع مدیران مدارس ابتدایی شهرستان تربت جام

معلمان موفق نقش هدایت کننده دارند 

🔺دکتر حقیقی  _معاونت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در مراسم تجلیل از منتخبین طرح و برنامه های حوزه آموزش بنیادین تربت جام بااشاره به نقش معلمان گفت:  نقش معلمان  تبدیل دانش آموز به مربی است  و معلمانی موفق هستند که نقش هدایت کننده داشته باشند و بستر و فضای  یادگیری را برای دانش آموزان فراهم کند.

🔺دکتر حقیقی افزود: عشق ورزی ،دل ورزی ،دست ورزی اصلی ترین کار معلمان  است، معلمان بایستی در نقش معلمی عشق را به دانش آموز سینه به سینه ،گوش به گوش ،زبان به زبان و دل به دل انتقال دهند تا نخبگانی برای اداره کشور تربیت شوند.
🔺وی تصریح کرد:اگر بخواهیم سند بنیادین را در دل مدرسه ایجاد کنیم بایستی به دنبال مدیران و معلمان  تحول خواه باشیم وما به عنوان معلم نباید فراموش کنیم که معلم ، محتوا ، تکنولوری و دانش آموز ۴ضلع یادگیری هستند.
وی خاطرنشان کرد: معلمان بایستی با  ابزاروتکنیک وشیوه های ارتباط مستقیم، قدرت همدلی ،شایستگی ،اعتماد به نفس ،خودباوری ،مسئولیت پذیری ‌را با نگاه چشم در چشم به دانش آموزان انتقال دهند.

🔺وی تاکید کرد:معلم درمدرسه باید پرچمدار تحول باشد و هر اتفاق زیبایی را دنبال کند تا مدرسه تحول خواه و نواندیش باشد.

🔺مدیرآموزش و پرورش تربت جام گفت :سندتحول بنیادین به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش زمینه ساز تحول در تمام مقاطع و بویژه حوزه آموزش بنیادین است.

🔺علیرضا اسلامی نژاد افزود: آموزش و پرورش تربت جام‌سال تحصیلی را با کمبودمعلم شروع کرد اما باهمت مدیران مدارس به خصوص دوره ابتدایی این مشکل مرتفع شد.

🔺وی با اشاره به موفقیت های حوزه آموزش ابتدایی تصریح کرد:دست نوشته  های طلایی ،طرح تدبیر ،جشنواره جابربن حیان و .... از جمله موفقیت های دانش آموزدر سطح استان است که رتبه های برتراستانی را کسب کردند.


🔺درپایان مراسم به منتخبین لوح سپاس و هدایایی تقدیم شد.

 
منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
 

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان