مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
کمیته بانوان گناباد
۱۳۹۸/۰۲/۲۸

جلسه مجمع مشورتی بانوان با حضور فرماندار

 

حامد قربانی فرماندار گناباد در جلسه مجمع و مشورتی بانوان گناباد گفت:  ایجاد اتحاد وهمدلی بین بانوان را ارج می نهیم و از این امر خوشحالیم که باهم اقدام کنند برای پیشرفت وامیدواریم با تحصیلاتی که دارن، حرفی برای گفتن داشته باشند.
 
قربانی گفت: طبق آمار ۵۱درصد جمعیت گناباد را خانم ها تشکیل می دهند
وحضورشان را در جای جای شهرستان احساس می کنیم. و خصوصا حوزه های شغلی که مخصوص بانوان هست.امیدوارم موقعیتی پیش بیاد که بتوانیم به گونه ای ظرفیت ها راتنظیم کنیم که عدالت به وجود بیاید. اولین شرط برای فعالیت  را اعتماد به نفس دانستندکه در مجمع امور بانوان خوب به آن پرداخته شده است.
 
وی در ادامه یکی از نمونه های بارز را حضور سرکار خانم یوسفی به عنوان مدیر و فعال اقتصادی دانستند. و همچنین سرکارخانم گواهی که از پیشکسوتان و فعال در حوزه اقتصادی وفرهنگی هستند.
 
فرماندار  درمورد بحث فضاهای ورزشی به دنبال این موضوع برای فراهم کردن شرایط خوب برای تفریحات ورزشی بانوان خواهیم بود و اگر کوتاهی شده عذرخواهی می کنیم.
 
فرماندار  ادامه داد: با روی کار امدن اقای رزم حسینی استاندار خراسان رضوی  و ایده ای که مطرح کردن با عنوان  مثلث توسعه اقتصادی وفرهنگی،که این طرح درشهر ماهم شکل گرفت با کمک امام جمعه محترم، نماینده محترم وریاست محترم دادگستری که و هرکدام قسمتی از این مثلث را تشکیل میدهند وماهم با ورود به عرصه توسعه اقتصادی وفرهنگی وشناختن مشکلات اقتصادی به دنبال حل انها هستیم  
مهم ترین این مشکلات بحث اشتغال میباشد.که طبق اعلام مدیریت  برنامه ریزی  قرار است از ۲۱۰۰ دختر وپسری که بیکار داریم و بخش عمده ای فارغ اتحصیلان هستن استفاده بشود.و آماری که تا الان رسیده حدود ۴۵خانم در کاخک مشغول به کار شده اند
 
وی افزود: در خودشهرستان گناباد در بخش مرکزی ما اتاق صنایع ومعادن هست که عهده دار شده.وموسسه ای ایجاد شده که تعدادی روستا رادر نظر گرفته وظرفیت را ایجاد کرده اند که بتوانیم از این فرصت استفاده بکنیم واز  داشته های حداقلی که در شهرستان هست  اشتغال را ایجاد بکنیم.
 
منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
 

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۹۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۸۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۱۲۱۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان