مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۴۰۰/۰۱/۰۱

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

پیام تبریک مدیرکل دفتر زنان و خانواده به مناسبت سال جدید

🔹یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

🔹بهار بستر مهر و مهربانی ، دیباچه معرفت و نشانه ی الهی برای یادآوری بلندای رستاخیز و سرفصلی از دوستی ها و زیبایی هاست و در این میان تقارن نوروز با آغاز فصل تحول در طبیعت ، شکوه و بزرگی  آن را دو صد چندان کرده است .فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکارنو ، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است  ؛ آینده ای که همیشه امید داریم بهتر از گذشته باشد. 

🔹در سال ۱۳۹۹ با فراز و نشیب های بسیار ناشی از وجود بیماری کووید ۱۹، شرایط کلی زندگی مردم دگرگون شد  و سبک جدیدی از زندگی پیش روی جامعه قرار گرفت . اینجانب ضمن تجلیل از تلاشگران عرصه سلامت ، از زحمات همه زنان و مردانی که در سراسر کشور در جهت اعتلای جایگاه زنان و خانواده گام بر می دارند تشکر و قدردانی می نمایم .

🔹پیشاپیش آغاز سال یکهزار و چهارصد هجری شمسی را تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای مردم عزیز ایران ، در این فرصت نو ، شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن و سلامتی ، سربلندی و سعادت آرزو می کنم.

🔹سیده طاهره طهماسبی
مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری


منبع : دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مهم ترین مانع درمسیر پیشرفت زنان در پستهای مدیریتی چیست؟
آماربازدیدکنندگان