مدیرکل دفتر زنان وخانواده
سرکار خانم طهماسبی

    .
۱۳۹۸/۱۱/۰۷

اداره کل بهزیستی باید در انتصاب بانوان در پستهای مدیریتی پیشرو باشد

در راستای اجرایی کردن مصوبه هیات دولت و به منظور شناسایی بانوان توانمند و واجد شرایط پست های مدیریتی صبح روز دوشنبه ۹۸/۱۱/۷ نشست صمیمی بین مدیرکل دفتر بانوان و خانواده با بانوان شاغل در اداره کل بهزیستی استان صورت پذیرفت.

در راستای اجرایی کردن مصوبه هیات دولت و به منظور شناسایی بانوان توانمند و واجد شرایط پست های مدیریتی صبح روز دوشنبه 98/11/7 نشست صمیمی بین مدیرکل دفتر بانوان و خانواده با بانوان شاغل در اداره کل بهزیستی استان صورت پذیرفت.
در این جلسه دوستانه گزارشی از وضعیت انتصاب بانوان در پستهای مدیریتی و روند رو به رشد آن در اداره کل بهزیستی ارائه شد و سرکار خانم طهماسبی بر ضرورت حضور بانوان در فرایند تصمیم سازی و تصمیم گیری های درون دستگاهی تاکید نموده و به آثار و نتایج مثبت این حضور در توسعه استان به ویژه در حوزه زنان اشاره کردند. ایشان خاطرنشان نمود با توجه به تعداد کثیر بانوان شاغل در این اداره کل انتظار داریم حداقل 50% پستهای مدیریتی تا پایان برنامه ششم به بانوان اختصاص یابد.
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده اذعان نمودند این مهم زمانی رقم می خورد که بانوان با قابلیتها و توانمندیهای مختلف خود در سطوح مدیریتی حضور یابند و دفتر بانوان و خانواده نیز از این امر حمایت خواهد نمود.
در این جلسه به انتصاب اولین خانم به عنوان فرمانده بسیج ادارات کل در اداره کل بهزیستی به عنوان اقدامی شاخص جهت ارایه فرصت به زنان و ایفای نقش موثر ایشان اشاره گردید.
در پایان جلسه بانوان حاضر به طرح سوالات خود در این خصوص پرداختند.
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۷۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۶۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۹۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۶۹۰۶۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان