مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۸/۰۲/۲۶

نخستین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده بینالود (طرقبه شاندیز) برگزار گردید

به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء نخستین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده فرمانداری بینالود(طرقبه شاندیز) با هدف تدوین برنامه های سال ۹۸ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء نخستین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده فرمانداری بینالود(طرقبه شاندیز) با هدف تدوین برنامه های سال 98 در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در این جلسه گفت: با هدف تسهیل گری فعالیت بانوان، ادارات و نهاد های ذی ربط موظف به همکاری هستند تا طرح ها و برنامه های این حوزه سریعتر اجرایی و مشکلات پیش روی آنها به نحوه شایسته و مطلوبی مرتفع گردد و زمینه برای حضور بیشتر زنان در عرصه های مختلف اجتماعی از جمله حوزه مدیریتی فراهم شود در همین راستا اقدام استاندار خراسان رضوی در معرفی اولین بخشدار زن باید سرلوحه مدیران در اعتماد به توانمندی های زنان قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر استفاده بیشتر از توان سازمانهای مردم نهاد فعال در این حوزه افزود: با هدف توانمند سازی بانوان به ویژه بانوان روستایی به نحوی برنامه ریزی گردید که با حضور سمن ها درمناطق جمعیتی، گروه های متشکل زنان از آموزش های فنی و حرفه ای به صورت رایگان بهره ببرند و با استفاده از امکانات و حمایت های معین اقتصادی در راستای توانمند سازی اقتصادی گام های ارزشمندی برداشته شود که انتظار است با همکاری و هم افزایی بین بخشی این مهم تسریع شود.
در اولین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده علاوه بر بررسی برنامه های پیشنهادی درسال 98 طرح های پیشنهادی پایکوب سبز، ژیوار، جامعه پیشگام و بازارچه زنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و جهت اقدام ابلاغ گردید.


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان