مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۱۱/۲۱

همه باهم در راهپیمایی ۲۲بهمن شرکت خواهیم کرد

آغاز دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی ملت ایران، مجالی است تا بیاندیشیم، ارزیابی و تجدید پیمان کنیم با آرمان‌های ملتی که توانست از پس قرن‌ها ناتوانی در حق انتخاب و ناکامی تجربه‌ی جمعی پیروزی به این مهم که شالوده‌ی عزیمت به سوی کامیابی ملت‌ها و گوهر گران‌بهای تعالی جامعه است، نائل آید.

آغاز دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی ملت ایران، مجالی است تا بیاندیشیم، ارزیابی و تجدید پیمان کنیم با آرمان‌های ملتی که توانست از پس قرن‌ها ناتوانی در حق انتخاب و ناکامی تجربه‌ی جمعی پیروزی به این مهم که شالوده‌ی عزیمت به سوی کامیابی ملت‌ها و گوهر گران‌بهای تعالی جامعه است، نائل آید.
زنان، این عناصر عفاف و نجابت، نه تنها در پیروزی انقلاب اسلامی سهم بزرگی ایفا کردند، بلکه در تثبیت و تداوم نظام اسلامی حرف نخست را زدند و با حضور در صحنه انقلاب اسلامی، توطئه های دشمنان را در عرصه های گوناگون فرهنگی، نظامی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و... نقش برآب ساختند.
هدایت جامعه‌ی جوان، پر شور و انقلابی که ناکامی، تحقیر و استبداد را بسیار تجربه کرده و پاسداری از گوهر گران‌بهای امید به کامیابی جمعی برای اصلاح جامعه بر پایه معیارهای فطری، انسانی و اخلاقی ممکن نبود و نیست، مگر در صدف آگاهی به زمان و مکان .
باور به تلاش برای خیر و پیروزی جمعی هزاران هزار جان آگاه و شیفته عدالت، آزادی و انصاف را پیش از انقلاب و پس از انقلاب در قاب شهادت و جانبازی و ایثارگری نشاند تا امروز هیچ فرد، گروه، جریان و طیفی نتواند به قیمت تحریف انقلاب استنباط فردی یا جریانی خود را به جامعه تحمیل نماید.
شرافت، شجاعت و صداقت انقلابی ایجاب می‌کند پاسداری از گوهر انقلاب را به هر قیمت و هزینه‌ای به جان خریدار باشیم و در هزار توی توجیه تراشی و مصلحت اندیشی دایره فراگیر انقلاب را پای انحصارطلبی و قصورها و تقصیرهای  فردی و جمعی خدشه دار نسازیم.
گوهر امید به کامیابی جمعی و اصلاح جامعه بر پایه معیارهای فطری، انسانی و اخلاقی انقلاب ملت ایران چهل سال است  در معرض دشمنی آشکار و پنهان دولت های تمامیت خواه و جنگ طلبی است که کارنامه سیاه کودتا، جنگ، تحریم، اشغال و کشتار غیر قابل انکارشان در مقابل نگاه جهانیان است. بر هیچ انسان آگاه و آزاده‌ای پوشیده نیست آنان که به هر توجیه و منطقی دست در دست دشمنان قسم خورده ملت شعار مبارزه سیاسی را فریاد می‌زنند، یا تاریخ نمی‌دانند که بعید است یا کینه و عداوت آنان را از درک درست خواست ملت ناتوان ساخته و ننگی ابدی را برای خود تدارک دیده اند
دفتر زنان وخانواده استانداری خراسان رضوی درآستانه دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی ضمن دعوت از آحاد ملت برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن لازم می‌داند به همه  عاشقان وحامیان نظام جمهوری اسلامی متذکر  شود اکسیر حل مشکلات امروز توجه به گوهر امید به کامیابی جمعی و اصلاح جامعه با به کارگیری تمام ظرفیت‌های سیاسی ، اجتماعی و توان تخصصی فارغ از نگاه های تنگ‌نظرانه و منفعت‌ طلبی های گروهی است.
والسلام من تبع الهدی


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان