مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۱۱/۱۱

​استاندار خراسان رضوی در پیامی ایام الله دهه فجر را تبریک گفت

استاندار خراسان رضوی در پیامی با تبریک ایام الله دهه فجر ، ۱۲ بهمن را نمادی از استقامت ، پایمردی و ولایت پذیری ملت ایران دانست که با اهدای هزاران شهید ،ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی خود را متجلی ساخت.

استاندار خراسان رضوی در پیامی با تبریک ایام الله دهه فجر ، ۱۲ بهمن را نمادی از استقامت ، پایمردی و ولایت پذیری ملت ایران دانست که با اهدای هزاران شهید ،ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی خود را متجلی ساخت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علیرضا رزم حسینی در این پیام که به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلابی اسلامی منتشر شد ، عنوان کرد : اینک در چهل سالگی انقلاب، این ملت نمونه ای کامل از وحدت ، انسجام ، همدلی و ولایت پذیری در برابر دشمنان قسم خورده ای است که در تمام این سالها از هیچ دشمنی فروگذار نکرده اند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است :
12 بهمن ماه 57 پرشورترین صفحه تاریخ این ملت است که با اتکا به خودباوری و روحیه آزادیخواهی وایمان استواردر سایه رهبری های مجاهدانه حضرت امام خمینی (ره) نهالی را در خاک زرخیز ایران زمین کاشتند که امروز در چهل سالگی،تبدیل به درختی تناور شده که اقتدار و عزت ایران و ایرانیان را در جهان متجلی می سازد.
آن روز؛ این ملت ولایت مدار و آزادیخواه حرکتی را آغاز کرد که اینک تبدیل به سیلی بنیان کن در برابر استبداد و استکبار و فرا گیر شده است.ز آن رو  استکبار از همان روز نخست با احساس خطر و حیرت از این جریان سهمگین خود را به هر دری زده و می زند تا مسیر عزت این ملت و کشور را سد کند.
 اما ملت ایران که خون پاک هزاران شهید را برتارک انقلاب و نظام خود دارد از تمام این عرصه ها پیروز بیرون آمده واستوار در برابر تمامی این توطئه و دشمنی ها ایستاده است.  
اینک در چهل سالگی انقلاب این ملت نمونه ای کامل از وحدت ، انسجام ، همدلی و ولایت پذیری در برابر دشمنان است و مردم ایران اسلامی که هماره در پای بندی به عهــد و پیمان سرآمد روزگارند به طورقطع صدها بهمن را با همین اراده آهنین ، پایمردی و استقلال طلبی در صحیفه تاریخ ایران زمین ورق خواهند زد .
اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ادای احترام به ساحت بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ، این تاریخ سراسر عزت را به مردم سرافراز ایران زمین بویژه مردم شریف خراسان رضـــوی تبریک می گویم و از جوار بارگاه ملکوتی امام مهربانی ها علی ابن موسی الرضا (ع)، سربلندی، عزت و پیشرفت ایران اسلامی را در سایه‌ منویات مقام معظم رهبری از خداوند متعال خواستارم.


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان