مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۱۱/۱۱

نشست با تشکل های اقتصادی نمایشگاه سایه سار مینو میزبان تشکل های اقتصادی زنان خواهد

همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و مقارن با فرارسیدن رستاخیز طبیعت نمایشگاه بین المللی میزبان رویداد ملی سایه سار مینو( آوردگاه حضور زنان در عرصه های گوناگون) خواهد بود .

 همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س)  و روز زن و مقارن با فرارسیدن رستاخیز طبیعت نمایشگاه بین المللی میزبان رویداد ملی سایه سار مینو( آوردگاه حضور زنان در عرصه های گوناگون) خواهد بود .
سلجوقی مدیر کل امور بانوان و خانواده در جلسه امروز که با حضور روسا و نمایندگان تشکل های اقتصادی استان در استانداری برگزار شد ، ضمن تاکید به وجود ظرفیت های بالقوه و بالفعل گسترده در زنان و نقش چشم گیر آنان در اقتصاد کشور و تاثیرگزاری در اقتصاد خانواده گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی دستاوردهای زنان ایران زمین در 40ساله انقلاب و حمایت از حوزه های کارآفرینی و ورود زنان به عرصه های کسب و کار است.
سلجوقی یاد آور شد:این آوردگاه با شرکت تشکل های اقتصادی– اجتماعی و فرهنگی زنان ایران زمین از تمام استانهای کشور و نمایندگی های کشور های خارجی که در مشهد دارای کنسولگری می باشند از 20تا24 اسفند ماه در رشته های صنایع دستی- کشاورزی- صنعتی- خدماتی- آموزشی و مشاوره- مشاغل خانگی- هفت سین- علمی و هنری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.
 
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان