مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۱۰/۲۲

بازدید نماینده مجلس از کارگاه تاب آوری

بازدید نماینده مجلس از کارگاه تاب آوری

تقدیر پروفسور گرمابی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه زنان و خانواده شهرستان فیروزه به لحاظ تنوع و کیفیت دوره های آموزشی

در بازدید از کارگاه تاب آوری توسط پروفسور گرمابی نماینده مجلس و دکتر حکیم پور سرپرست فرمانداری از  فعالیت ها و دوره های آموزشی برگزار شده که بسیار هم مورد استقبال و توجه بانوان شهرستان قرار گرفته است، تقدیر و تشکر  بعمل آمد. 
در طی این بازدید پرفسور گرمابی ضمن تاکید بر توجه ویژه به حوزه بانوان و پیگیری مسایل این حوزه ، توانمندی بانوان در عرصه های کار و  روابط اجتماعی را از جمله دلایل موفقیت بانوان در امور خانواده و جامعه دانست .
دکتر حکیم پور سرپرست فرمانداری شهرستان نیز گفت : در طول چند ماه گذشته فعالیت های مثبت و ارزنده ای در حوزه بانوان با همکاری ادارات و مجمع مشورتی زنان در سطح شهرستان به خصوص در بحث برگزاری دورهای مهارت های زندگی ،ارتباط بین فردی و اموزش های روستایی ،صورت گرفته که تاثیر به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و توانمندی بانوان دارد .
وی با توجه به استقبال گسترده بانوان از کلاس ها و مشارکت بالای آنها افزود: سعی می کنیم در سال آینده به لحاظ تامین اعتبارات مالی نگاه ویژه ای به حوزه بانوان در شهرستان داشته باشیم .


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان