مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۰۹/۱۲

نخستین نشست هم اندیشی رؤسا و مشاورین امور زنان و خانواده دانشگاه های منطقه نهم آمایش آموزش عالی سلامت کشور در نیشابور برگزار شد

هدف از برگزاری این همایش یک روزه، هم فکری و هم اندیشی برای بررسی برنامه های پیش بینی شده در راستای اجرای برنامه ششم توسعه در حوزه سلامت بانوان و خانواده است. ایجاد راهکارهای گسترش برنامه های احتمالی با سایر دانشگاه های منطقه از مهم ترین محورهای همایش مذکور می باشد.

هدف از برگزاری این همایش یک روزه، هم فکری و هم اندیشی برای بررسی برنامه های پیش بینی شده در راستای اجرای برنامه ششم توسعه در حوزه سلامت بانوان و خانواده است. ایجاد راهکارهای گسترش برنامه های احتمالی با سایر دانشگاه های منطقه از مهم ترین محورهای همایش مذکور می باشد.

نخستین نشست هم اندیشی روسا و مشاورین امور زنان و خانواده دانشگاه های منطقه نهم آمایش آموزش عالی سلامت کشور با حضور دکتر سیدعلی حسینی رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خانم دکترساره محمدی مشاور امور زنان و خانواده وزیر بهداشت، خانم دکتر سلجوقی مدیر کل امور زنان و خانواده استان خراسان رضوی، دکتر خدایی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر مسلم رئیس دانشگاه های علوم پزشکی سبزوار، دکتر افکار رئیس دانشگاه های علوم پزشکی ترتبت جام و دکتر ایلدرآبادی رئیس دانشگاه  علوم پزشکی اسفراین و دیگر مسئولین برگزار شد. 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان