مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۰۸/۲۴

توسعه ورزش بانوان زمینه ساز جامعه سالم و پویا است

مشاور وزیر کشور در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور در ساری گفت : توسعه ورزش بانوان زمینه ساز جامعه سالم و پویا است.

مشاور وزیر کشور در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور در ساری گفت : توسعه ورزش بانوان زمینه ساز جامعه سالم و پویا است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، فریبا نظری پورکیایی در این مراسم گفت: وزیر کشور همواره در جلسات مختلف بر تندرستی و نشاط بانوان تاکید کرده و برگزاری دومین دوره مسابقات بانوان شاغل مجموعه وزارت کشور در این راستا بوده است .
وی افزایش نشاط ، شادی و تحرک و پویایی را از اهداف برگزاری مسابقات اعلام نمود و گفت : خدا را شاکریم که دومین دوره مسابقات بانوان نیز با وزانت و متانت و در کنار دوستی و همدلی با شکوه برگزار شد .
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از تیمهای شرکت کننده در دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه که با صداقت ، رفاقت و دوستی در این مسابقات شرکت نمودند تقدیر و تشکر و ابراز امیدواری کرد تا شاهد برگزاری اینگونه مسابقات در سطح استانها و شهرستانها نیز باشیم .
نظری تاکید کرد : امیدوارم دومین جشنواره ی فرهنگی ورزشی زنان شاغل وزارت کشور، موجب تشویق ورزش فردی و همگانی و رسیدن به تندرستی و نشاط اجتماعی شده باشد
قابل ذکر است دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه به مدت 5 روز در مجتمع فرهنگی، رفاهی و ورزشی وزارت کشور در خزرآباد ساری برگزار شد و تیم خراسان رضوی عنوان نائب قهرمانی را کسب کرد.


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان