مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۰۸/۰۱

مجمع مشورتی بانوان ایده خلاق خراسان رضوی است

مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده نیز گفت: ایده اولیه تشکیل مجمع مشورتی بانوان از خراسان رضوی آغاز شد که ایده خلاقانه ای بود و به سایر استان ها نیز تسری یافت.

مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده نیز گفت: ایده اولیه تشکیل مجمع مشورتی بانوان از خراسان رضوی آغاز شد که ایده خلاقانه ای بود و به سایر استان ها نیز تسری یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، فریبا نظری در جلسه کارگروه  مشترک زنان و خانواده استان های خراسان رضوی و فارس  افزود: این مجمع قرار است به مسائل مربوط به زنان و خانواده بپردازد لذا بهتر است در ترکیب اعضای آن از مردان خوش فکر و صاحب نظر نیز بهره گرفته شود.
وی اظهار داشت: مردان رکن مهم خانواده ها هستند و با حضور و بهره مندی از اندیشه آنان می توان نگاه جامع و چند بُعدی نسبت به مسائل خانواده داشت.
مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده همچنین طرح روستای پاک از خراسان رضوی را طرحی مناسب توصیف و پیشنهاد کرد که شاخص 'روستای دوست دار کودک' نیز به هفت شاخص این طرح اضافه شود و به مسئله مساجد به عنوان کانون های همبستگی مردم در روستا هم توجه بیشتری صورت گیرد.
فرشته سلجوقی مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: این استان بیشترین تعداد روستاهای کشور را در اختیار دارد و خوشبختانه پارسال مهاجرت معکوس از شهر به روستا در استان اتفاق افتاد و جمعیت روستایی خراسان رضوی شش دهم درصد افزایش یافت.
سیده معصومه دستغیب، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس نیز در این نشست گفت: این استان در زمینه برگزاری همایش بین المللی سلامت زنان پیشتاز بوده و امسال هفتمین دوره از آن را برگزار می کند.
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان