مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۰۷/۰۳

معرفی زنان توانمند، الزام دستگاه های اجرایی است

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی زنان و خانواده استان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی زنان و خانواده استان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدرحیم نوروزیان در این جلسه گفت: ارائه لیست زنان توانمند دستگاه های اجرایی جهت تهیه بانکی برای تسهیل انتصابات مدیریتی حوزه بانوان در استان از الزامات  است که به عنوان مصوبه کارگروه باید بطور جدی دنبال شود.
وی با اشاره به تکلیف برنامه ششم توسعه مبنی بر افزایش 30 درصدی انتصاب زنان تا تا پایان برنامه، افزود: دستگاه های اجرایی استان هر چه سریعتر به معرفی بانوان توانمند به دبیرخانه کارگروه تخصصی زنان و خانواده اقدام نمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی: با نظر مساعد استاندار، نخستین بانو در استان به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری مشهد منصوب شد.که امیدواریم در پست های مدیریتی در استان شاد گونه انتخابات باشیم.
نوروزیان به تخصیص اعتبار لازم در بخش آسیب های اجتماعی اشاره و تصریح کرد: باید فعالیت های انجام شده دستگاه های اجرایی در کاهش آسیب های اجتماعی به دبیرخانه کارگروه ارسال شود تا در تخصیص اعتبارات، مد نظر قرار گیرد.
وی با معرفی روستای ازغد در شهرستان طرقبه و شاندیز به عنوان روستای پاک، ادامه داد: شاخص انتخاب روستاهای پاک باید برای عموم تبیین شود تا شاهد افزایش تعداد این روستاها باشیم.
در پایان با توجه به قرار گرفتن در آستانه هفته ملی کودک، از دستگاه های متولی خواست تا آمادگی لازم برای برگزاری ویژه برنامه های این مناسبت را داشته باشند


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان