مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۷/۰۳/۲۸

همسران شهدا، همرزمان واقعی رزمندگان دردوران دفاع مقدس و پس از آن بوده اند

استاندار خراسان رضوی از همسران شهدا به عنوان همرزمان واقعی زرمندگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن یاد کرد.

استاندار خراسان رضوی از همسران شهدا به عنوان همرزمان واقعی زرمندگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن یاد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در جریان سفر به نیشابور و دیدار با خانواده سردار شهید منصوری اظهار داشت: اجر و مزد مجاهدت افرادی مانند این شهید بزرگوار که در دوره های مختلف اعم از غائله کردستان، دوران دفاع مقدس، واقعه منا و دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه حضور داشته؛ چیزی جز شهادت نمی توانست باشد.
وی نقش همراهی خانواده و همسران شهدا را در دوران دفاع مقدس تعیین کننده دانست و گفت: رزمندگان اسلام با وجود همسرانی ایثارگر، دغدغه امورات منزل و تربیت فرزندان را نداشته و با طیب خاطر در عرصه های دفاع و جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور می یافتند.
استاندار خراسان رضوی در ادامه به تشکیل کارگروه ویژه برای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اشاره و تصریح کرد: هم اکنون تعداد پنج هزار فرزند شاهد و ایثارگر جویای کار در استان وجود دارد.
رشیدیان به محدودیت های قانونی برای استخدام در ارگان های دولتی اشاره کرد و افزود: تجربه موفقی که سال گذشته برای ایجاد اشتغال در حوزه مشاغل حمایتی جهت مددجویان کمیته امداد داشتیم که منجر به ایجاد 16 هزار اشتغال شد؛ الگوی مناسبی است تا از آن برای شکل گیری فرصت های شغلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر استفاده کنیم.
وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت ها و مزیت های خراسان رضوی، ایجاد پنج هزار فرصت شغلی کار دشواری نخواهد بود و تلاش خواهیم کرد این موضوع محقق شود.
استاندار خراسان رضوی، رمز موفقیت نظام و تداوم آن را " خدا باوری "، "خود باوری" و باور" ما می توانیم" دانست و تاکید کرد: در سایه اتحاد و همدلی می توان به اهداف متعالی انقلاب اسلامی دست یافت.


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان