مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۶/۱۰/۰۹

برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی، نمی تواند دست مایه ی سوء استفاده ی دشمنان انقلاب شود

استاندار خراسان رضوی همپای تمامی مردم همیشه در صحنه ی مشهد مقدس، استان و کشور؛ در راهپیمایی پر شور و گسترده ی یوم الله ۹ دی شرکت کرد.

استاندار خراسان رضوی همپای تمامی مردم همیشه در صحنه ی مشهد مقدس، استان و کشور؛ در راهپیمایی پر شور و گسترده ی یوم الله 9 دی شرکت کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه ی این مراسم گفت: حضور ملت ما در همه ی صحنه های انقلاب اسلامی، چشمگیر بوده، هست و خواهد بود.
وی تاکید کرد: این حضور، ضامن پیروزی و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود که حاصل خون هزاران شهید گلگون کفن است.
استاندار خراسان رضوی افزود: مردم ما نشان داده اند پای آرمان های متعالی انقلاب اسلامی ایستاده اند و مشکلاتی که ممکن است در برخی حوزه های اقتصادی و معیشتی باشد؛ نمی تواند دست مایه ای برای سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.    
رشیدیان تصریح کرد: ما یک خانواده ایم و به طور قطع، می توانیم مسائل و مشکلات خود را در درون خانواده ی خود تدبیر و مدیریت کنیم.
وی با تقدیر از مشارکت گسترده ی مردم استان همچون سایر مردم ایران در این راهپیمایی، خاطر نشان کرد: این حضور جواب دندان شکنی به بدخواهان نظام مقدس اسلامی است که فکر کردند مسائل و مشکلات داخلی می تواند زمینه ای برای حضور مجدد تفکرات انحرافی و ضد انقلابی در کشور باشد.


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان