مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۶/۰۹/۰۸

روستاهای پاک در اولویت اجرای طرح ارتقاء توانمندی های زنان روستایی

پنجمین جلسه طرح ارتقاء توانمندی های زنان روستایی با حضورسلجوقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و نمایندگان دستگاههای اجرایی پیرامون روستاهای پاک با محوریت اشتغال،ازدواج و طلاق تشکیل شد.

    پنجمین جلسه طرح ارتقاء توانمندی های زنان روستایی با حضورسلجوقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و نمایندگان دستگاههای اجرایی پیرامون روستاهای پاک با محوریت اشتغال،ازدواج و طلاق  تشکیل شد.
سلجوقی مدیر کل امور بانوان و خانواده به نقش و وظایف دستگاههای اجرایی در پیشبرد هرچه بهتر طرح در 100روستای هدف با اولویتهای مشخص تاکید کرد و اظهار نمود تا پایان سال جاری در روستاهای هدف طرح دوره های آموزشی مهارتهای زندگی برگزار و تعداد تعاونی های زنان افزایش خواهد یافت.همچنین مقرر است با اجرای این طرح 100روستای هدف از بیکاری،اعتیاد،بیسوادی،طلاق و چند فاکتور دیگر عاری شود.
در ادامه به همکاری بخش خصوصی از جمله مجمع مشورتی زنان استان و کانون کاریابی ها و انجمن مراکز مشاوره کارآفرینی تاکید نمود.
لازم به ذکر است طرح ارتقاء توانمندی های زنان روستایی از سال 1394در استان در حال اجرا و اکنون فاز دوم طرح در 100روستای منتخب برای زنان گروههای سنی 15تا 35 سال اجرا میشود.
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان