مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۶/۰۱/۱۶

نشست وزرایی هفته زنان مشهد ۲۰۱۷ در اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می گردد

با عنایت به هفته زنان در رویداد جهانی مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در ۲۰۱۷ و برنامه ریزی های ویژه برای این هفته، اولین جلسه هماهنگی نشست وزرایی سیاست گذاری اجتماعی و خانواده در جوامع اسلامی ، الزامات و شایسته ها، امروز ۱۶ فروردین ۹۶ با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی تشکیل گردید.

با عنایت به هفته زنان در رویداد جهانی مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در 2017 و برنامه ریزی های ویژه برای این هفته، اولین جلسه هماهنگی  نشست وزرایی سیاست گذاری اجتماعی و خانواده در جوامع اسلامی ، الزامات و شایسته ها، امروز 16 فروردین 96 با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی تشکیل گردید.
این نشست قرار است در اردیبهشت ماه سال جاری با حضور وزرای امور زنان و خانواده کشورهای اسلامی و سایر شخصیت های داخلی و خارجی موثر جهان اسلام برگزار شود.
در این جلسه دکتر حسینی ضمن تاکید بر تشکیل کمیته های اجرایی، امنیتی و پشتیبانی برای برگزاری هرچه بهتر نشست بر برگزاری نمایشگاه توانمندیهای بانوان در مرکز سالن صبا در حاشیه نشت تاکید نمودند.
در پایان جلسه سلجوقی مدیرکل دفتر زنان و خانواده به طرح انتظارات از دستگاه های اجرایی و اقدامات مورد انتظار سازمانها  و دستگاههای ذیربط در اجرای مراسم مذکور پرداخته و مقرر شد هر یک از دستگاه های اجرایی ذیربط نسبت به برنامه ریزی مناسب جهت هرچه بهتر برگزار شدن نشست اقدام کنند.
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان