مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۵/۱۲/۱۹

با حضور مدیر کل دفتر زنان و خانواده استان رونمایی ازنتایج طرح موفق سازش زوجین متقاضی طلاق استان خراسان رضوی انجام شد.

این طرح که با هدف کاهش آمار طلاق با همکاری دادگستری و بهزیستی استان از ابتدای سال جاری آغاز گردید . با همت مراکز مشاوره بهزیستی در راستای آموزش و تقویت تاب آوری زوجین با موفقیت در حال اجرا می باشد خانم سلجوقی در مراسم رونمایی ضمن تقدیر از فعالیتهای ارزنده بهزیستی استان این طرح را در راستای تحکیم بنیان خانواده و ایجاد جامعه ای با سرمایه اجتماعی بالا بسیار مهم دانست و ایشان همچنینن در راستای کاهش آمار طلاق بر آموزش والدین را در راستای همسان گزینی ،توسعه و تقویت سمنها تاکید نمود .

این طرح که با هدف کاهش آمار طلاق با همکاری دادگستری و بهزیستی استان  از ابتدای سال جاری آغاز گردید . با همت مراکز مشاوره بهزیستی در راستای آموزش و تقویت تاب آوری زوجین با موفقیت در حال اجرا می باشد  خانم سلجوقی در مراسم رونمایی ضمن تقدیر از فعالیتهای ارزنده بهزیستی استان این طرح را در راستای تحکیم بنیان خانواده و ایجاد جامعه ای با سرمایه اجتماعی بالا بسیار مهم دانست و ایشان همچنینن در راستای کاهش آمار طلاق  بر آموزش والدین را در راستای همسان گزینی ،توسعه و تقویت سمنها تاکید نمود .
در ادامه تقارن مبارک روز جهانی زن و میلاد با برکت حضرت فاطمه (س) را فرصت مغتنم در راستای گسترش صلح پایدار و زدودن خشونت از چهره بانوان جامعه قلمداد نمودو موفقیت در فعالیتها بویژه در عرصه اقتصاد مقاومتی  با همت بانوان میسر خواهد شد .  در ادامه بازدیدی از مراکز تابعه بهزیستی باهدف آشنایی مشاورین امور بانوان دستگاهها با وظایف و مسئولیتهای این سازمان  هماهنگ گردید این بازدیدها شامل:
- مرکز مشاوره مهرحقی  با رونمایی از نتایج موفق طرح سازش 1000 زوج متقاضی طلاق
- مراکز گذری بانوان و آقایان و آشنایی با حمایتها و معضلات این مراکز
- مرکز روزانه سالمندان نشاط
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۱۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان