مدیر دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم سلجوقی

    .
۱۳۹۵/۱۱/۲۳

تخصیص اعتبار به طرح ارتقاء آموزش و مشاوره زوجین بدو ازدواج مراکز بهداشت

صبح روزشنبه ۲۳/۱۱/۹۵ به منظور اجرای طرح ارتقاء آموزش و مشاوره زوجین بدو ازدواج جلسه ای در محل سازمان برنامه و بودجه ، با حضور مدیر کل امور بانوان وخانواده ، رئیس سازمان برنامه و بودجه مدیر اجرایی طرح و دیگر نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی برگزارگردید.

صبح روزشنبه 23/11/95 به منظور اجرای طرح ارتقاء آموزش و مشاوره زوجین بدو ازدواج جلسه ای در محل سازمان برنامه و بودجه ، با حضور مدیر کل امور بانوان وخانواده ، رئیس سازمان برنامه و بودجه مدیر اجرایی طرح و دیگر نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی برگزارگردید.
در این جلسه ، سلجوقی مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری ، ضمن بیان این موضوع که طلاق می تواند عامل آسیبهای اجتماعی دیگر در جامعه گردد بر لزوم اجرایی شدن این طرح در مراکز بهداشت که محل ورودی زوجین جوان پیش از آغاز زندگی مشترک می باشند را، در اسرع وقت تاکید نمود. با عنایت به تصویب طرح در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده و مصوبه شورای اداری استان، در این جلسه مقرر شد تا نحوه تخصیص اعتبار از محل دستگاههای اجرایی همکار مورد بررسی و با توجه به اهمیت موضوع اقدامات لازم به منظور اجرایی شدن صورت پذیرد.
درادامه جلسه دکتر جمشیدی ریاست سازمان برنامه و بودجه نیز ، هرگونه اقدام در راستای کمک به حفظ کانون خانواده را از اهم وظایف دانسته و قول همکاری حداکثری را از سوی این سازمان اعلام نمود.
 


منبع : دفتر بانوان و خانواده
تعداد بازدیدها : ۱۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان